Mobirise
  • DTP a kreativa - Kreativita, fantazie a tvůrčí myšlení je pro naše kreativce nezbytná. Mraky nápadů vkládáme do reklamních sdělení, která jsou unikátní a fascinující. Navrhujeme loga, vytváříme logo manuály, kompletujeme brožury a katalogy, vymýšlíme prospekty a mnoho dalších činností. Nejčastěji pak kombinujeme různé formy propagace. Výsledný dojem proto musí být co nejúčinnější, graficky jednotný a pro vás co nejefektivnější. DTP specialisté zas zrealizují vaše nápady s lehkostí a rychlostí. Dlouholeté zkušenosti v oboru využíváme
  • Produkce a výroba tiskovin - Klademe velký důraz na správně zvolenou technologii výroby. Právě zejména technologické zpracování vyžaduje mnoholeté zkušenosti především u atypických a složitějších zakázek. Produkční specialista spolu s technologem připraví a stanoví to nejlepší řešení pro každou zakázku zvlášť. Zpracování nastavujeme tak, aby bylo časově co možná nejrychlejší, v nejlepší možné kvalitě a samozřejmě také nejlevnější.
  • Reklamní předměty a 3D dárky -Zajistíme pro vás vhodný reklamní dárek včetně brandování vaším logem.
  • Orientační systémy do kancelářských budov - 3D písmena a číslice, fotoluminiscenční cedulky, totemy ...
  • Specializace na Gastro produkty - vzhledem k dlouholeté spolupráci s klienty v oblasti Gastronomie, dokážeme vymyslet a zajistit speciální produkty pro tuto specifickou oblast. Například ubrousky s potiskem, rozetky, jednorázová párátka, balené cukry, papírové a plastové kelímky, papírové tašky, igelitové tašky, pizza krabice, menu boxy, papírová nebo plastová prostírání, různé druhy a velikosti krabiček, jídelní a nápojové lístky, nabídkové letáky a mapy pro hosty.
  • Polepy aut a dopravních prostředků

© Stanislav Jemelka | Prague-Print